Naszą ofertę dostosowaliśmy do realnych potrzeb klientów i dlatego nie usłyszycie od nas, że nasze procedury czegoś nie przewidują albo, że „tego się nie da zrobić”.

Znamy wymagania rynku i dlatego jesteśmy elastyczni do granic możliwości. Cudów nie robimy, ale możemy żywo reagować na Państwa indywidualne potrzeby oraz odpowiednio do nich dostosowywać naszą ofertę.

Produkcja płyt kompaktowych – tłoczenie płyt CD/DVD:
Oferujemy produkcje płyt kompaktowych, czyli tłoczenie płyt CD/DVD. Na podstawie płyty wzorcowej dostarczonej przez klienta, tworzymy matrycę, dzięki której tłoczymy płyty CD/DVD. Dla płyt kompaktowych tłoczonych u nas oferujemy zabezpieczenie na etapie autoringu lub masteringu przed nielegalnym kopiowaniem.

Duplikacja płyt CD-R / DVD-R
Duplikacje płyt nagrywanych zapewnia kopie w 100% zgodne z oryginałem, dzięki stosowaniu nośników najlepszych marek . Dzięki użyciu jedynie profesjonalnych urządzeń, zapewniających weryfikację poprawności wykonania kopii, duplikacja płyt wykonywana u nas jest zawsze najwyższej jakości. Uzupełnieniem duplikacji płyt, jest oferta produkcji opakowań drukowanych (kopert, digipaków czy ekopaków).

Nadruki na płytach tłoczonych i nośnikach nagrywanych
Oferujemy również nadruki na płytach tłoczonych i duplikowanych techniką sitodrukową i offsetową oraz cyfrową lub atramentową, zależnie od wyboru klienta. Wykonywane przez nas nadruki na płytach są najwyższej jakości zarówno pod względem odwzorowania jak i powtarzalności, dzięki zastosowaniu jedynie profesjonalnych metod nadruku.

Tłoczenie płyt winylowych
Nasze usługi obejmują także tłoczenie płyt winylowych wraz z produkcją typowych dla „winyli” opakowań. Współpracujemy z czołowymi tłoczniami na terenie Europu, gwarantując tym samym najwyższą jakość zamawianych u nas płyt. Poza czarnymi płytami, tłoczymy kolorowe płyty winylowe – zarówno jedno, dwu i trójkolorowe, zarówno pełne jak i przezroczyste, barwione jednolicie i nieregularnie.

Opakowania zwykłe oraz opakowania specjalne
Produkujemy zarówno opakowania standardowe, jak i unikalne. Na życzenie klienta projektujemy również nietypowe opakowania zgodnie ze specyfikacjami lub podpowiadamy rozwiązania dotyczące samodzielnego ich projektowania. Wykonujemy opakowania z papieru, plastiku i metalu, na których zapewniamy opcję wysokiej jakości nadruku.

Drukowanie książek, czasopism lub broszur
Stosujemy najwyższej jakości druk offsetowy lub cyfrowy z możliwością uszlachetniania zwiększającego wizualne walory barw oraz zwiększające wytrzymałość powierzchni na czynniki środowiska lub na ścieranie. Wykorzystujemy jedynie profesjonalne maszyny oraz metody druku, dzięki czemu wykonywane przez nas wydruki są najwyższej jakości zarówno pod względem odwzorowania jak i powtarzalności.

Mastering, czyli ukształtowanie brzmienia
Profesjonalne przygotowujemy materiał wyjściowy, by nabrał odpowiedniego brzmienia. Wykonujemy mastering dźwięku zarówno dla płyt audio, DVD czy płyt winylowych. Wysokiej jakości mastering wymaga zarówno wiedzy jak i doświadczenia, dbamy zawsze o to, by efekt końcowy był zgodny z oczekiwaniami klienta

Posiadamy wieloletnie doświadczenie:
Korzystamy z wieloletnich, udokumentowanych doświadczeń naszego zespołu i realizujemy standardy współpracy, których skuteczność i zalety sprawdziliśmy na własnej skórze. Możemy pochwalić się wieloma przyjaciółmi wśród klientów i projektami, które rzeczywiście przeszły przez nasze ręce.

Kompleksowość usług:
Oferujemy Państwu komfort wykonania całego projektu w jednym miejscu, z jednym opiekunem, ponieważ zapewniamy kompleksową obsługę i odpowiadamy za wszystkie aspekty produkcji. Począwszy od projektu a na dostawie kończąc jesteśmy do dyspozycji.

Cenimy Państwa czas i nie angażujemy Was niepotrzebnie w kwestie produkcyjne, nie meldujemy o trudnościach. Z drugiej strony bierzemy odpowiedzialność za przyjęte zobowiązania i jeżeli zdarzają się opóźnienia (baardzo rzadko), uprzedzamy o tym – dając czas na reakcję lub wprowadzając plan B.

Niezawodność:
Jeżeli popełniamy błąd (nie popełnia ich ten, kto nic nie robi) – potrafimy się do tego przyznać i naprawić. Z doświadczenia wiemy, że dobra współpraca sprawdza się przede wszystkim w trudnych sytuacjach.

Wysoka jakość, za rozsądną cenę:
Znamy się na tym, co robimy i nie musimy improwizować. Profesjonalnie podchodzimy do powierzonych nam zleceń, jednocześnie wspieramy klienta na każdym etapie projektu. Zakładamy, że nie dla każdego przygotowanie masterów, wybór opakowań czy projekty graficzne są chlebem powszednim. Zależy nam, żeby klienci wracali z kolejnymi projektami, więc staramy się być elastyczni w kwestii cen. Terminy realizacji traktujemy śmiertelnie poważnie.

Repliq Media Team